Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
. Бела/Сребрена

. Бела/Сребрена

2.770 MKD 2.470 MKD

без ДДВ: 2.093 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: S7867
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Модел #: R0349
Патики за тенис.
Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка 
Долен дел ЕВА
.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.