Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Елек GILET PAD JONAH R7478
Елек GILET PAD JONAH R7478

Елек GILET PAD JONAH R7478

5.800 MKD 4.600 MKD

без ДДВ: 3.898 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R7478
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Mодел #: R7481 Елек  100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.