Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Боксерска вреќа 120 цм

SMAI Боксерска вреќа 120 цм

6.220 MKD

без ДДВ: 5.271 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SMBPB120
Достапност (кол. на залиха): На залиха

СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB120
Направена за:Тренинг 120 cm
-ПВЦ, со појачани ремени во комбинација со одличен дизајн, обезбедува трајност и функиционалност.
-Полнење од специјална мешавина на прочистени синтетички и природни влакна кои обезбедуваат флексибилни шок апсорпции.
-Големото оптеретување на појачаните ремени обезбедува сигурност и безбедност, додека дуплиот крај на јамката обезбедува зголемена функиционалност.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.