Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Блузон Max FL HZ Сиво/Кафен
Блузон Max FL HZ Сиво/Кафен

Блузон Max FL HZ Сиво/Кафен

2.230 MKD 1.700 MKD

без ДДВ: 1.441 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: К1309
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: K1309 Блузон за спорт и рекреација 80% Памук 20% Полистер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.