Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Штитник за потколено и стапало Muay thai,Kick box,MMA
DRAGON Штитник за потколено и стапало Muay thai,Kick box,MMA

DRAGON Штитник за потколено и стапало Muay thai,Kick box,MMA

2.490 MKD

без ДДВ: 2.110 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 40723
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитници за нозе:

DRAGON  ШТИТНИК ЗА ПОТКОЛЕНО И СТОПАЛО Модел #:DRG 40723
Направени за: Спаринг
-Штитникот е обложен со синтетичка кожа на кој внатрешниот дел му е исполнет со пена со висока густина
a од двете страни има заштитни панели кои обезбедуваат високо ниво на заштита на потколеницата.
-Дупла кука и ремени за безбедно користење
-Штитникот обезбедува најдобра заштита, а ткаенината од внатрешноста не дозволува излизгување на матријалот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.