Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Реквизит за тренинг Shinai

KWON Реквизит за тренинг Shinai

3.120 MKD

без ДДВ: 2.644 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 8001021
Достапност (кол. на залиха): На залиха


 КВОН ШИНАИ ЗА ТРЕНИНГ Модел #: 8001021
Шинаи за почетници.Рачката и врвот се покриени со кожа.Пластични и гумени туби за држачот.
Должина : Приближно 120
cm.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.