Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Пластифициран пиштол за тренинг Realistic Црн

KWON Пластифициран пиштол за тренинг Realistic Црн

1.990 MKD

без ДДВ: 1.686 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 8001075
Достапност (кол. на залиха): На залиха
КВОН Пластичен пиштол за тренинг Модел #:8001075
Тежок пластичен пиштол со реален изглед во однос на оптика и тежина за тренинг самоодбрана.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.