Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Бокс & Кик бокс & ММА

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
16.700 MKD
SMAI Боксерска вреќа 120 цм
Врз основа на 0 оценки.
СМАИ ВРЕЌА ЗА БОКС Модел #:SMBPB120 Направена за:Тренинг 120 cm -ПВЦ, со појачани ремени во комб..
7.740 MKD
DRAGON топка за удирање со двојно врзување
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON ДУПЛА БОКСЕРСКА КРУШКА Модел #:DR 45150-P Направена за: Брзо вежбање -брзина и концентрација..
3.760 MKD
Green Hill Круша за бокс  големина 4
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL БОКСЕРСКА КРУШКА Модел #SBL-5046B Направена за: вежбање фокус   -брзина и концентра..
2.490 MKD
Green Hill Круша за бокс  големина 5
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL БОКСЕРСКА КРУШКА Модел #SBL-5046B Направена за: вежбање фокус   -брзина и концентра..
2.490 MKD
Masters Боксерска вреќа со постолје
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
19.500 MKD
Masters Боксерска вреќа со постолје
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
20.500 MKD
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржл..
35.900 MKD
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy Black
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
22.500 MKD
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy ML
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
35.900 MKD
MASTERS Боксерски ринг
Врз основа на 0 оценки.
Ве молиме прашајте за цена.   5-6-7.8 м Боксерски Ринг – За натпревари Masters 5-6-7.8 м х..
0 MKD
MASTERS ММА кафез
Врз основа на 0 оценки.
Ве молиме прашајте за цена. Masters самостојниот кафез за ММА доаѓа во комплет со стативен оквир ..
0 MKD
Masters Реквизит за тренинг на фокус - човечка глава
Врз основа на 0 оценки.
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржлив..
5.990 MKD
SMAI Бокс ринг
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Бокс ринг Модел #: SMAB002  SMAI 5м х 5м х 50см Про бокс ринг со лесна чекор по чекор и..
0 MKD
SMAI Бокс ринг за тренинг
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Бокс ринг за тренинг Модел #: SMAB001 5м х 5м Боксерскиот Ринг за монтирање е направен од че..
0 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.