Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Заштитна опрема

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DRAGON BOXING  ракавици  црни
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON РАКАВИЦИ ЗА БОКС - вештачка кожа Модел #:DR104P • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и..
1.350 MKD
DRAGON бокс ракавици  06 oz
Врз основа на 0 оценки.
Бокс ракавици за деца 06 oz" За деца помеѓу 10 -14 години . Високо квалитетна вештачка кожа. Боја..
1.290 MKD
KWON  бокс ракавици "Cobra" 06 oz
Врз основа на 0 оценки.
Бокс ракавици "Cobra" 06 oz" За деца помеѓу 6 и 10 години со принт на Cobra . Високо квалитет..
1.800 MKD
KWON  бокс ракавици "Mini-Shark" 4 oz
Врз основа на 0 оценки.
Бокс ракавици "Mini-Shark" 4 oz" За деца помеѓу 4 и 7  години со принт на ајкула. Високо квал..
1.450 MKD
KWON MMA ракавици Црни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН MMA ракавици Модел #: 40120 Ракавици напаравени од цврста вештачка кожа со јапонски дизај..
3.160 MKD
KWON Бокс ракавици Pointer женски розеви
Врз основа на 0 оценки.
KWON CLUBLINE бокс ракавици Pointer   Model #:554005809 Идеална за помала рака кај женски..
2.200 MKD
KWON Бокс ракавици Sparring Champ Црвени
Врз основа на 0 оценки.
КВОН бокс ракавици Модел #:40039 Оваа исклучителна кик - тајландска - бокс ракавица е направена со ..
4.670 MKD
KWON Женски градник
Врз основа на 0 оценки.
КВОН  Женски градник Модел #: 40015 Спортски женски градник. (86% полиестер, 10% ликра, 4% нај..
1.850 MKD 890 MKD
KWON ММА Ракавици Сино/Црни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН ММА Ракавици Модел #: 40689 Совршено совпаѓање на тешкиот удар со ракавицата направена од цело..
3.220 MKD
KWON Ракавици Ultimatet Црни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40698 Разумна цена но сепак висококвалитетна ракавица со отворени пр..
1.890 MKD
KWON Ракавици Ultimatet Црни кожни
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40697 Високо-квалитетни ракавици "Со отворени прсти" од трајна висти..
3.810 MKD
KWON Ракавици за вреќа Open Finger  Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за вреќа Модел #:40694 Кожна ракавица со вметната потпорна лента, индивидуално зашиен..
2.300 MKD
KWON Ракавици за Ф.Контакт Црно/Бели
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Ракавици за Ф.Контакт Модел #:40693 Изработени од кожа со памук, извонредни и соодветни за бло..
5.940 MKD
MASTERS BOXING  ракавици  црни
Врз основа на 0 оценки.
MASTERS РАКАВИЦИ ЗА БОКС -Бафало кожа Модел #:MST104B • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и ..
3.390 MKD
MASTERS Бандаж завои 3 m
Врз основа на 0 оценки.
МАСТЕРС БАНДАЖЕРИ Модел #:MST005/3 Направени за : Вежбање во вреќа и тренинг со топка. - 3м бандаже..
290 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.