Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Фитнес

Подобри го барањето

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dragon Еластични јажиња
Врз основа на 0 оценки.
Dragon Еластични јажиња Модел #:DR 075 Спецификации: КОМПЛЕТНА КИНЕТИЧКА ФИТНЕС ВЕЖБА ЗА ОТПОРНОС..
3.670 MKD
Dragon Фитнес ракавици
Врз основа на 0 оценки.
Dragon  ФИТНЕС РАКАВИЦИ ЗА ТЕРЕТАНА Модел #:Body-08 Ракавици за дигање тегови со дупло шиење, ..
500 MKD
Dragon Фитнес ракавици
Врз основа на 0 оценки.
Dragon  ФИТНЕС РАКАВИЦИ ЗА ТЕРЕТАНА Модел #:Body-41 Ракавици за дигање тегови со дупло шиење, ..
690 MKD
GREEN HILL  BOXING BAG 3 IN 1
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL 3 IN 1 #PB-9010 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бокс • Надворешена стр..
7.790 MKD
GREEN HILL BULGARIAN BAG 5/10/15/20 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL BULGARIAN BAG 5-20 kg Model #:BB5 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Kрос фит, Функци..
4.800 MKD
GREEN HILL MAZE BOXING BAG
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL MAIZE BOXING BAG Model #:MB-9011 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бокс ..
7.380 MKD
GREEN HILL WALL BALL  3-4 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL 3-4 kg   Model #WALL3 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фит,..
2.670 MKD
GREEN HILL WALL BALL  5-12 kg
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WALL BALL  5-12 kg   Model #WALL5 • Затворање: Велкро • За дисциплини:Крос фи..
3.330 MKD
GREEN HILL WRECKING BAG
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL WRECKING BAG Model #:WB-9017 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Кик Бокс • На..
7.380 MKD
GREEN HILL ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ 120X35 см
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL  ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ Model #:PBLS-5071 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Ки..
6.970 MKD
GREEN HILL ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ 150X35 см
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL  ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ Model #:PBLS-5071 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Ки..
9.890 MKD
GREEN HILL ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ 180X35 см
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL  ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ Model #:PBLS-5071 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Ки..
11.000 MKD
GREEN HILL ТЕШКА БОКС ВРЕЌА  100X50 см
Врз основа на 0 оценки.
GREEN HILL  ВРЕЌА ЗА УДИРАЊЕ Model #:PBLG-5071 • Затворање: Велкро • За дисциплини: Бокс и Ки..
6.700 MKD
KWON Еластична гума за тренинг  Basic Жолта
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Еластична гума за тренинг Модел #: 4080100 Идеална дополнителна опрема за тренинг, фитнес и за..
1.730 MKD
KWON Тегови за зглоб Сини
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Тегови за зглоб Модел #:4080230 Цврста најлонска ткаенина, исполнета со железни гранули.Се про..
1.100 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.