Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Бокс ракавици  Црвени
MASTERS Бокс ракавици  Црвени MASTERS Бокс ракавици  Црвени

MASTERS Бокс ракавици Црвени

3.390 MKD

без ДДВ: 2.873 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST004R
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина Боксерски ракавици:

МАСТЕРС РАКАВИЦИ ЗА БОКС СО ЕРГО ПЕНА-Телешка NAPPA кожа Модел #:MST004R
Направени за:Удар во вреќа,тренинг и спаринг
-Премиум  ракавица oд Телешка NAPPA кожа со одличен дизајн кој обезбедува издржливост и функционалност
-Анти-микробиолошка потстава која ја апсорбира влагата и ја задржува свежината која го продолжува животниот век на опремата.

-Во согласност со природниот облик на тупаницата се обезбедува максимална удобност

-Целосно гранулираната кожна школка обезбедува долгогодишна употреба.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.