Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Конструкција со табла и обрач
MASTERS Конструкција со табла и обрач

MASTERS Конструкција со табла и обрач

23.900 MKD

без ДДВ: 20.254 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST0109
Достапност (кол. на залиха): По нарачка
ЖЕЛЕЗНА КОНСТРУКЦИЈА  305 Х 10 Х 0,3 CM  АГОЛ 120 СТЕПЕНИ
ТАБЛА ОД ВОДООТПОРНА ИВЕРИЦА ЗАСИЛЕНА СО СИЛИКОН НА БОЧНИТЕ ДЕЛОВИ И ЦЕЛАТА  ОБЛОЖЕНА СО ПВС ФОЛИЈА
МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЈА ЗА ВРЗУВАЊЕ НА ТАБЛАТА И СТОЛБОТ
ШКОЛСКИ ОБРАЧ  СО МРЕЖИЧКА
БОЈА ПО ИЗБОР
ДИМЕНЗИИ НА ТАБЛА 180 Х 105 CM  И  180 Х 120 CM


 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.