Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 27 cm
KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 27 cm

KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 27 cm

470 MKD

без ДДВ: 398 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 8001031
Достапност (кол. на залиха): На залиха
КВОН Нож за тренинг гумен Модел #: 8001031
Нож за тренинг, самоодбрана, направен од гума, долг 27cm.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.