Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON дупла заштитна гума за заби транспарентна

KWON дупла заштитна гума за заби транспарентна

490 MKD

без ДДВ: 415 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4009700
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

КВОН Дупла заштитна гума за заби Модел #: 4009700
Гума за заби дупла, со заштита на горните и долните заби. Со дупка за дишење на средината.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.