Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

LIVEUP

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
650 MKD
Врз основа на 0 оценки.
 LIVEUP ФЛУОРОСЦЕНТЕН ЕЛЕК
Liveup Reflective Vest ШИФРА: LS3403 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА       ..
0 MKD
Врз основа на 0 оценки.
 LIVEUP ФЛУОРОСЦЕНТНA ЛЕНТА
Liveup Флуоросцентна магнетизирана лента ШИФРА: LS3401 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: ЖОЛТА &nb..
0 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step ШИФРА: LS3168A БОЈА: Black+orange БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: LiveUp LS3168A има ..
1.280 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step - СТЕПЕР ШИФРА: LS3168B БОЈА: ЦРНА+ЗЕЛЕНА БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:Идеално за с..
1.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Liveup  Fitness Sit-Up Bench
Liveup Fitness Sit-Up Bench ШИФРА: LS1201 БРЕНД: LIVEUP..
3.380 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Вратило 80-120см
DOOR BAR  80-120 ШИФРА: 3163A БРЕНД: LIVEUP ДОЛЖИНА: 80-120 sm НАМЕНА:ОВОЗМОЖУВА ..
960 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  ПЕРНИЦА ЗА МАСАЖА И БАЛАНС
     Liveup Balance Massage Pillow     ШИФРА : LS322 &nb..
640 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  РОЛЕР
LIVEUP YOGA FOAM ROLLER ID: LS3764 ГОЛЕМИНА: 91.5 CM БРЕНД:LIVEUP БОЈА:Сина НАМЕНА:РОЛЕРОТ..
1.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Топка за скокање
LIVEUP  Топка за скокање Шифра: LS3220 Состав: PVC Диаметар: 45cм Боја: портокалова Намена..
440 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ
 Liveup ТРЕНЕР ЗА ФУДБАЛ  Шифра: LS3619  Боја : ЦРНА  Бренд: LIVEUP..
680 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP - СЕТ НА ЕЛАСТИЧНИ ЈАЖИЊА ЗА ТРЕНИНГ
LIVEUP TRAINING KIT - СЕТ ЗА ТРЕНИНГ ШИФРА: LS3664 БРЕНД: LIVEUP БОЈА: СИВА/ПОРТОКАЛОВА Намена: ..
2.690 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Anchor mount
ANCHOR MOUNT ШИФРА:  LS3685  БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Куката се користи за да се фикс..
630 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP BALANCE BOARD
BALANCE BOARD ШИФРА: LS3151 БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: Пластифицирана, заоблена даска за секојдневна ..
640 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Balance Board – ДРВЕНА
LIVEUP Balance Board – ДРВЕНА ШИФРА: LS3150 БОЈА: Дрво боја+црна ГОЛЕМИНА: 39 x 7.5cm НАМЕНА: Др..
1.000 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.