Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

LIVEUP/PRO

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO 12 - Странични рачни тегови 12, 14, 16кг
12-SIDED URETHANE DUMBBELLS шифра: LP8003 бренд: LIVEPRO боја: плава+црна тежина: 12, 14, 1..
9.750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Battle rope
LIVEPRO ЈАЖЕ ОБЛОЖЕНО ШИФРА: LP8170 БРЕНД: LIVEPRO ДОЛЖИНА: 12м ОБЕМ: Ф 50мм НАМЕНА: Јажињата ..
5.240 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Bulgarian bag  5,8,12,17,22 kg
LIVEPRO BULGARIAN BAG ШИФРА: LP8130 БРЕНД: LIVEPRO ТЕЖИНА: 5, 8, 12, 17, 22кг Затворање: Велкро..
4.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Double grip medicine ball
DOUBLE GRIP MEDICINE BALL ШИФРА: LP8111 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Идеални за да се внесе с..
3.480 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Power bag
LIVEPRO POWER BAG  ШИФРА: 8120 БРЕНД: LIVEPRO Затворање: Со  патент За дисциплини: Kро..
3.220 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO POWER BARBELS
LIVEPRO POWER BARBELS ШИФРА: LP8140-4/12 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Kрос фит, Функционален тренинг, Ф..
3.560 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO ДРЖАЧ
LIVEPRO STRAP HANDLE ШИФРА: 8192J БРЕНД: LIVEPRO За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Ф..
690 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
HARNESS VEST - ЕЛЕК СО ПРИЦВРСТУВАЊЕ
HARNESS VEST - ЕЛЕК СО ПРИЦВРСТУВАЊЕ ШИФРА: LP8146 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА  ..
2.600 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step - СТЕПЕР ШИФРА: LS3168B БОЈА: ЦРНА+ЗЕЛЕНА БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА:Идеално за с..
1.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Live-Up Aerobic Step - Степер
Live-Up Aerobic Step ШИФРА: LS3168A БОЈА: Black+orange БРЕНД: LIVEUP НАМЕНА: LiveUp LS3168A има ..
1.280 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO  Wall ball
LIVEPRO  Wall ball ШИФРА: LP8100 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА НАМЕНА: ..
3.760 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРИЧНА КУТИЈА
LIVEPRO 3 ВО 1 МЕКА ПЛИОМЕТРСКА КУТИЈА ШИФРА: LP8153 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ : 5..
13.400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO 8 DIGITAL INTERVAL TIMER
LIVEPRO 8 DIGITAL INTERVAL TIMER ШИФРА: LP8143 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА..
18.500 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO AB Mat
LIVEPRO AB Mat ШИФРА LP8345 БРЕНД: LIVEPRO БОЈА: ЦРНА+СИВА..
1.050 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.