Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

LIVEUP/PRO

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LIVEPRO 12 - Странични рачни тегови 12, 14, 16кг
12-SIDED URETHANE DUMBBELLS шифра: LP8003 бренд: LIVEPRO боја: плава+црна тежина: 12, 14, 1..
9.750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Battle rope
LIVEPRO ЈАЖЕ ОБЛОЖЕНО ШИФРА: LP8170 БРЕНД: LIVEPRO ДОЛЖИНА: 12м ОБЕМ: Ф 50мм НАМЕНА: Јажињата ..
5.240 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Bulgarian bag  5,8,12,17,22 kg
LIVEPRO BULGARIAN BAG ШИФРА: LP8130 БРЕНД: LIVEPRO ТЕЖИНА: 5, 8, 12, 17, 22кг Затворање: Велкро..
4.100 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Double grip medicine ball
DOUBLE GRIP MEDICINE BALL ШИФРА: LP8111 БРЕНД: LIVEPRO НАМЕНА: Идеални за да се внесе с..
3.480 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Power bag
LIVEPRO POWER BAG  ШИФРА: 8120 БРЕНД: LIVEPRO Затворање: Со  патент За дисциплини: Kро..
3.220 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Скали за агилност 4/8m
LIVEUP СКАЛИ ЗА АГИЛНОСТ   ШИФРА: LS3671 ГОЛЕМИНА: 4M / 8M БРЕНД: LIVEUP..
750 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEPRO Мултифункционална клупа
LIVEPRO МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА КЛУПА ШИФРА: LP8241 СОСТАВ: ПЛАСТИКА / ГУМА ДИМЕНЗИИ: 121Lx33Wx20-35.5H..
9.900 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Топка за баланс
LIVEUP Топка за баланс Шифра: LS3570 Боја: Црна / Сина  Големина: 62 X 22 X 62 см Наме..
4.400 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP  Топка за скокање
Шифра: LS3220 Состав: PVC Диаметар: 45cм Боја: портокалова Намена: Идеално за аеробик и фитнес ..
440 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Јаже за скокање
Шифра: LS3143 Состав: ПВЦ Димензии: 05.х 275 Боја: Црна / Портокалова..
250 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Јаже за скокање од кожа
ЈАЖЕ ЗА СКОКАЊЕ ОД КОЖА ШИФРА LS3121 ГОЛЕМИНА: 0.5 X 275C БРЕНД: LIVEUP БОЈА: &nb..
550 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Јаже за скококање
ШИФРА : LS3137 СОСТАВ : ПВЦ / ПЕНА ДИМЕНЗИИ : 05.х275 БОЈА : ЦРНА   ..
430 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Гумени кеттел тегови од 4 - 20кг
LIVEUP ГУМЕНИ КЕТТЛ ТЕГОВИ ШИФРА:LS2044 ГОЛЕМИНА: 4-20 КГ БОЈА: ЦРНА НАМЕНА: ВНЕС..
1.030 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Експандер за градниот кош
LIVEUP ЕКСПАНДЕР ЗА ГРАДНИОТ КОШ         ШИФРА: LS3641     &nbs..
790 MKD
Врз основа на 0 оценки.
LIVEUP Лизгачки диск
            ЛИЗГАЧКИ ДИСКОВИ          &nb..
390 MKD
Врз основа на 0 оценки.
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.